26. 1. 2025

GPA U17 – SK Brno Slatina

(25.-26.1.2025) Sofia Kerplová bronzová ve dvouhře dívek na republikovém turnaji v Brně!

Druhým turnajem republikové úrovně, který se konal také v Brně, bylo GPA mladšího dorostu. Tohoto, turnaje se zúčastnili dva vesečtí hráči – Kryštof Sůva a Sofia Kerplová.

Sofia se nejprve představila ve smíšené čtyřhře po boku Šimona Bezděka, avšak překonat nástrahy čtvrtfinále se tentokrát zvládnout nepodařilo..

Ve dvouhře si naše reprezentantka však spravila chuť, když na cestě do semifinále získala dva velmi cenné skalpy nasazených soupeřek!

Ve čtyřhře dívek Sofia společně s brněnskou Michaelou Fedorkovou těsně podlehly ve čtvrtfinálovém zápase a skončili mezi osmi nejlepšími deblovými páry.

Kryštofovi se ani v jedné disciplíně bohužel nepodařilo prolomit úvodní kolo a mohl tak celý víkend alespoň nasávat badmintonovou atmosféru republikové úrovně..

Výsledky GPA U17 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!