Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Propozice

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
Horní Branná
29.7. - 4.8.2018


BADMINTON CAMP
(herní soustředění)

přibližný termín 18.8. - 25.8. 2018

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Turnaje - nominace

Nominace našich hráčů na turnaje v sezóně 2016/2017

3.-4.6.2017, 2.GP A U13 - BK Deltacar Benátky n.J.

Foukal, Zsilayová

3.-4.6.2017, GP B dospělých - BK TJ Baník Most

Haršanyi, Stejskal D., Foukalová


27.5.2017, Babolat Mini Cup - TJ Astra ZM Praha

Čihula, Hanák, Jíra, Šolc, Katrenová, Trnková, Vajsejtlová

27.5.2017, GP C dospělých, VC Teplic - BK Goram Teplice

Haršanyi, Stejskal D., Foukalová

27.-28.5.2017, 2.GP A U15 - SK Podolí u Brna

Hořínková

28.5.2017, GP C U17 open - BaC Kladno

Vajsejtl Jar., Líbalová


20.5.2017, 2.GP C U15 - TJ Proboštov

Benk, Foukal, Gottštein, Hlubuček, Líbal, Haringová, Zsilayová


13.5.2017, 2.GP C U13 - Super Stars Most

Foukal, Líbal, Zsilayová (Čepelák, Hanák, Hlubuček, Romančinová)

3.-14.5.2017, 2.GP A U17 - TJ Astra ZM Praha

Foukalová, Hořínková, Líbalová


6.5.2017, 2.GP C U19 - Super Stars Most

Tajmr, Vajsejtl Jar., Gottštein, Máchal M., Griněnnková, Mikezová, Foukalová, Líbalová, Hořínková, Hojná, Haringová, (Bumbálek K., Máchal J. - pouze párové disciplíny, případně další hráči, kteří ještě nejsou na žebříčku ČBaS)

6.-7.5.2017, Falco cup (reg.výběry U15) - BK TU v Liberci

Gottštein, Hořínková


29.-30.4.2017, Reg.výběry U13 - SKB Český Krumlov

Foukal, Zsilayová

29.4.2017, 2.GP C U17 - TJ Slovan Vesec

Gottštein, Líbal, Šourek, Vajsejtl Jar., Voháňka, Haringová, Líbalová, Romančinová, Šourková, Valtová, Foukalová (čtyřhra), Hořínková (mix, čtyřhra)


21.-23.4.2017, GP A dospělých - BK TU v Liberci

Klimeš, Máchal J., Peníška P., Stejskal D., Vajsejtl Jiří, Foukalová, Mikezová

23.4.2017, 2.GP D U13 - BK TU v Liberci

viz.samostatný článek

23.4.2017, 2.GP D U17 - BK TU v Liberci

Benk, Voháňka, Máchal M., Šourek, Foukal, Líbal, Haringová, Hojná, Šourková, Valtová, Tomášová, Křížanová, Maierová, Zsilayová, Romančinová


15.-16.4.2017, 2.GP B U19 - Super Stars Most

Líbalová, Mikezová


8.-9.4.2017, 2.GP B U17 - Badminton FSpS MU Brno

Vajsejtl Jar., Hořínková, Líbalová

8.-9.4.2017, GP B dospělých Jouda Cup - TJ Astra ZM Praha

Bumbálek K., Stejskal D., Vajsejtl Ji., Foukalová, Mikezová

8.4.2017, 2.GP D U15 - TJ Slovan Vesec

viz.samostatný článek


1.-2.4.2017, 1.GP B U13 - Sokol Meteor Radotín Praha

Čepelák, Foukal, Hlubuček, Líbal, Nišev, Zsilayová

2.4.2017, Kvalifikace do 1.CL dospělých - USK Plzeň

TJ Slovan Vesec "B" - dle interní nominace


25.3.2017, 2.kolo KP družstev žáků U13 - BK TU v Liberci

TJ Slovan Vesec - dle interní nominace


18.-19.3.2017, 1.GP B U15 - TJ Sokol Polabiny Pardubice

Foukal, Gottštein

19.3.2017, 5.kolo 1.CL dospělých - TJ Slovan Vesec

TJ Slovan Vesec "A" - dle interní nominace


4.3.2017, GP C dospělých - Super Stars Most

přihlášky do 3.3.2017

5.3.2017, 1.kolo KP družstev žáků U13 - TJ Slovan Vesec

TJ Slovan Vesec - dle interní nominace


25.2.2017, 4.kolo OP družstev dospělých - BK TU v Liberci

TJ Slovan Vesec "B" - dle interní nominace

26.2.2017, 4.kolo 1.CL dospělých - SK Prosek Praha

TJ Slovan Vesec "A" - dle interní nominace


18.-19.2.2017, 1.GP A U17 - TJ Orlová/Lutyně

Foukalová, Hořínková


11.-12.2.2017, 1.GP A U15 - SK Prosek Praha

Hořínková

11.-12.2.2017, GP B dospělých - Super Stars Most

Klimeš, Stejskal D., Foukalová, Mikezová


3.-5.2.2017, MČR dospělých - BK TU v Liberci

Haršanyi (mix), Klimeš (dvouhra), Stejskal D. (dvouhra)

4.-5.2.2017, 1.GP A U13 - Badminton VK Aš

Foukal, Líbal, Romančinová, Zsilayová

5.2.2017, 1.GP C U17 - Chemička Ústí n.L.

Foukalová (párové disciplíny), Hořínková, Líbalová, HojnáŠourková, Haringová, Vajsejtl Jar., Máchal M., Šourek, Valta, Gottštein


28.1.2017, 1.GP C U15 - Super Stars Most

Gottštein, Foukal, Líbal, Benk, Hlubuček, Zsilayová, Romančinová (náhr.Haringová)

28.-29.1.2017, 1.GP A U19 - TJ Montas Hradec Králové

Bumbálek K., Máchal J., Vajsejtl Jiří, Foukalová, Griněnková, Mikezová


21.1.2017, 1.GP D U17 - TJ Slovan Vesec

viz.samostatný článek

21.1.2017, 3.kolo 1.CL dospělých - TJ Astra Praha

dle interní klubové nominace

22.1.2017, 1.GP C U13 - BK TU v Liberci

Foukal, Líbal, Hlubuček, Nišev, Zsilayová, Romančinová + Buriánek, Čepelák, Hanák


14.1.2017, 1.GP D U15 - BK TU v Liberci

viz.samostatný článek

14.1.2017, OP dospělých - Super Stars Most

Klimeš, Stejskal D., Vajsejtl Jiří, Haršanyi, Bumbálek K., Foukalová, Mikezová, Griněnková (náhr. Nývlt, Bém K., Kanajlo)


7.1.2017, 1.GP D U13 - TJ Slovan Vesec

viz.samostatný článek

7.1.2017, 1.GP C U19 - TJ Slovan Vesec

Tajmr, Vajsejtl Jar., Máchal M., Valta, Gottštein, Mikezová, Foukalová, Líbalová, Hojná, Hořínková, Haringová


17.-18.12.2016, MČR U15 - TJ Sokol Polabiny Pardubice

Vajsejtl Jaroslav, Hořínková, Líbalová

17.12.2016, Vánoční turnaj U11 - BK TU v Liberci

Čepelák, Hanák, Hlubuček

17.12.2016, 2.kolo 1.CL dospělých - BK TU v Liberci

dle nominace (TJ Slovan Vesec "A")

18.12.2016, Vánoční turnaj U13 - BK TU v Liberci

Benk, Foukal, Líbal, Nišev, Křížanová, Romančinová, Valtová, Zsilayová

18.12.2016, 2.kolo OP družstev dospělých - BK TJ Baník Most

dle nominace (TJ Slovan Vesec "B")


10.-11.12.2016, MČR U19 - TJ Sokol Klimkovice (Ostrava)

Bumbálek K., Máchal J., Vajsejtl Jiří, Foukalová, Griněnková, Hojná


3.-4.12.2016, MČR U17 - BK TJ Baník Most

Vajsejtl Jiří, Foukalová, Hořínková


25.-27.11.2016, Slovak Junior - Trenčín

Bumbálek K., Vajsejtl Jiří, Foukalová, Hořínková


18.-20.11.2016, MMČR juniorů - TJ Orlová/Lutyně

Vajsejtl Jiří, Griněnková

19.11.2016, OP U15 - TJ Chemička Ústí n.L.

Vajsejtl Jar., Máchal, Gottštein, Foukal, Hořínková, Líbalová, Haringová


12.11.2016, GP D U13 open - TJ Slovan Vesec

Líbal, Bumbálek Š., Hlubuček, Nišev, Benk, Buriánek, Křížanová, Romančinová, Valtová, Andrlíková, Němečková, Lempová

12.-13.11.2016, MČR družstev žáků - SKB Český Krumlov (odjezd 15:30)

dle nominace trenérů


5.11.2016, KP U15 - BK TU v Liberci (hala TU Harcov)

všichni hráči kategorie U15

5.11.2016, OP U19 - Super Stars Most

Vajsejtl Jiří, Bumbálek K., Máchal J., Vajsejtl Jar., Tajmr, Valta, Griněnková, Mikezová, Foukalová, Líbalová, Hojná

5.-6.11.2016, celostátní turnaj U11 - SKB Č.Krumlov

Hlubuček, Slabá


29.10.2016, OP U13 - TJ Slovan Vesec

Foukal, Bumbálek Š., Líbal, Hlubuček, Zsilayová, Slabá, Křížanová, Romančinová

29.-30.10.2016, MČR družstev dorostu - SK Brno Slatina

dle interní nominace


22.-23.10.2016, 2.GP B U13 - SK Hamr Praha

Foukal, Líbal, Křížanová, Zsilayová

22.10.2016, OP U17 - BK TJ Baník Most

Šourek, Tajmr, Valta, Vajsejtl Jar., Foukalová, Haringová, Hojná, Hořínková, Líbalová

22.-23.10.2016, GP B dospělých - BK VŠB Ostrava

Vajsejtl Jiří


16.10.2016, GP C U17 open - BK TU v Liberci

Gottštein, Máchal M., Tajmr, Vajsejtl Jar., Foukalová, Haringová, Hojná, Hořínková, Líbalová

16.10.2016, 1.kolo 1.celostátní ligy - Super Stars Most

dle nominace


8.-9.10.2016, 2.GP B U17 - TJ Agrotec Hustopeče

Foukalová, Hořínková

8.10.2016, Ještěd Badminton Junior Cup - TJ Slovan Vesec

Hlubuček, Slabá


1.10.2016, Finálový turnaj OP družstev žáků - Super Stars Most

dle klubové nominace


24.9.2016, KP U19 - TJ Slovan Vesec

Tajmr, Vajsejtl Jaroslav, Šourek, Valta, Máchal M., Máchal J., Haringová, Hojná, Hořínková, Foukalová

24.-25.9.2016, GP B dospělých - Hradec Králové

Bumbálek K., Klimeš, Stejskal D., Vajsejtl Jiří, Griněnková

24.-25.9.2016, Mezinárodní turnaj nadějí - Brno

Foukal, Gottštein, Líbal, Líbalová


17.-18.9.2016, 2.GP B U19 - TJ Orlová / Lutyně

Bumbálek K., Foukalová

17.9.2016, GP C U15 open - BK TU v Liberci

Hořínková, Líbalová, Gottštein, Foukal


10.-11.9.2016, 2.GP B U15 - Sokol Meteor Radotín Praha

Vajsejtl Jaroslav, Hořínková, Líbalová

10.9.2016, GP C dospělých - BK TU v Liberci

Foukalová, Mikezová


2.-4.9.2016, GP A dospělí - BK Deltacar Deltacar Benátky n.J.

Klimeš, Stejskal D., Vajsejtl Jiří

Nábory

NÁBOR DO BADMINTONOVÉHO KLUBU

Chcete provozovat nejrychlejší raketový a zároveň olympijský sport?

Pak jste na té správné adrese – TJ Slovan Vesec badminton je tu pro Vás.

Liberecký badmintonový oddíl provádí celoročně nábor nových adeptů tohoto sportu až do naplnění kapacity tréninkových skupin. Ideální věk pro začátek badmintonové kariéry a zařazení do přípravky je 7-10 let.

Náš klub se specializuje jak na rozvoj tělesných a pohybových vlastností tak i speciálních dovedností dětí. Naší snahou je vychovávat hráče na té nejvyšší možné úrovni. Těm nejtalentovanějším pak zajistíme optimální podmínky pro rozvoj jejich talentu tak, aby se mohli věnovat tomuto sportu i na vrcholné úrovni. Za posledních 5 sezón náš klub vychoval několik mládežnických mistrů České Republiky a juniorských reprezentantů ČR.

TJ Slovan Vesec - Badminton může vašim dětem nabídnout :

  • Pravidelné tréninky 1-3x týdně
  • Individuální kurzy
  • Profesionální přístup ke každému dítěti
  • Přátelský kolektiv hráčů
  • Vedení všech tréninků kvalifikovanými trenéry
  • Účast na turnajích v ČR i zahraničí
  • Letní oddílová soustředění a badmintonové campy

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás navštívit přímo na náborovém tréninku přípravky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás prosím emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Se sportovním pozdravem

Radek Holata
721542010
předseda oddílu badmintonu TJ Slovan Vesec, z.s.

Informace o klubu

Název klubu: TJ Slovan Vesec, z.s. - badmintonový oddíl

Adresa: Česká ul. 374, Liberec 25, 46312

IČO: 46744681

Číslo účtu: 0980720379/0800

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internet: www.badmintonvesec.cz

Klubové barvy: Zelená, bílá a černá


Organizace:

V našem badmintonovém klubu působí kolem 120 hráčů a hráček v několika věkových kategoriích. Žákovské i dorostenecké družstvo se pravidelně zúčastňuje oblastních finálových turnajů a družstvo dospělých patří v posledních letech mezi pravidelné účastníky 1. celostátní ligy. Zejména v mládežnických kategoriích se na turnajích jednotlivců výrazně prosazuje několik hráčů při akcích republikové úrovně. Kontakty na trenéry a vedení oddílu badmintonu najdete zde.

Oddílové dokumenty:

Vesecký zpravodaj pro sezónu 2017/2018 (.pdf)

Klubová pravidla pro sezónu 2017/2018 (.pdf)

Přihláška člena oddílu (.pdf)

Nábory nových členů:

Badmintonový oddíl TJ Slovan Vesec provádí na začátku i v průběhu každé sezóny nábor talentovaných a sportovně založených chlapců a dívek ve věku 7-10 let. Více informací najdete v samostatné sekci.

 

POLOLETNÍ PLATBY PRO SEZÓNU 2017/2018:

KategoriePočet tréninků v týdnu
1 trénink2 tréninky3 tréninky4 tréninky
Přípravka 1
1.400,-2.000,---
Přípravka 2
-2.000,---
BA - mládež-2.600,-3.200,-individuálně
Dospělí2.600,-3.200,-3.800,-individuálně
Nesoutěžní2.000,-3.000,---
Jablonec1.000,----

Další podrobnosti najdete zde

Komerční badminton: seznam dalších poskytovaných služeb veřejnosti

Tréninky

TRÉNINKOVÉ SKUPINY MLÁDEŽE od 4.9.2017

Skupina A

Vajsejtl Jiří, Foukalová, Hořínková (doplňováno o hráče kategorie dospělí)

Skupina B

Foukal, Gottštein, Tajmr, Vajsejtl Jaroslav, Líbalová, Mikezová, Zsilayová (+ 1 místo)

Skupina C

Benk, Buriánek, Hlubuček, Jurák, Líbal, Nišev, Haringová, Romančinová

Skupina D

Čepelák, Hanák, Jíra, Šolc, Wollmann, Andrlíková, Lempová, Němečková

Skupina E

Máchal M., Šourek, Voháňka, Zlámal, Maierová, Šourková, Valtová (+ 1 místo)


Skupina F (pátek 15:00 - 16:00 hod.)

Bremec, Honsejková M., Honsejková V., Nováková, Pálková

Skupina G (pátek 16:00 - 17:00 hod.)

Bradáč, Jeřábek, Kabátek, Kašpar, Petruch, Vohradník, Matysová E., Matysová S.


Přípravka 1 (pondělí a středa 15:00 - 16:00 hod.)

nově příchozí a hráči ročníku narození 2009 a mladší, jmenovitě doplníme

Přípravka 2 (pondělí a středa 16:00 - 17:00 hod.)

Čihula, Hruška, Renza, Sůva, Čepeláková, Katrenová L., Trnková, Vajsejtlová


Badmintonový kroužek Jablonec n.N.

bude upřesněno

* hráči, kteří nejsou na seznamu, budou postupně doplňováni do jednotlivých skupin 


ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH HODIN od 18.9.2017

PONDĚLÍ

Sokolovna

15:00-16:00 hod., přípravka 1 (Nývlt, Mikezová)

16:00-17:00 hod., přípravka 2 (Nývlt, Mikezová)

17.00-18.00 hod., skupina C (Švecová)

18.00-19.00 hod., skupina E (Švecová)

19.00-20.30 hod., dospělí B

20.30-22.00 hod., dospělí H1

ZŠ Barvířská

18.00-20.00 hod., skupina A, B + dospělí liga (Holata)


ÚTERÝ

Sokolovna

16:00-17:00 hod., skupina D (Holata)

17.00-18.00 hod., skupina F (Holata)

18.00-19.00 hod., skupina B - technika (Holata)

19:00-20:00 hod., skupina A - technika (Holata)


STŘEDA

Sokolovna

15:00-16:00 hod., přípravka 1 (Nývlt, Marková)

16.00-17.00 hod., přípravka 2 (Nývlt, Marková)

17.00-18.00 hod., skupina E (Nývlt)

18:00-19:00 hod., dospělí H2

19:00-20:30 hod., veteráni

ZŠ Barvířská

17.00-18.30 hod., skupina B + výběr C (Holata)

18.30-20.00 hod., skupina A + dospělí liga, dospělí B (Holata)

ZŠ Pasířská Jablonec n.N.

15.30-17.00 hod., kroužek JBC (Jirásko)


ČTVRTEK

Sokolovna

16.00-17.00 hod., skupina D (Holata)

17.00-18.00 hod., skupina C (Švecová)

18.00-19.00 hod., skupina B (Holata)

19.00-20.00 hod., skupina A + dospělí liga (Holata)

20:00-21:00 hod., dospělí A, B - zápasy (Holata)


PÁTEK

Sokolovna

15.00-16.00 hod., skupina G (Štěpánek)


Během sezóny obvykle dochází k dalším úpravám. Každý hráč má možnost dostat se na základě dobrých výkonů a kvalitního přístupu k tréninkům a turnajům do vyšší skupiny, stejně tak to ale platí i obráceně. Hlavním kritériem pro zařazení hráčů je vysoké nasazení, dobré chování, pravidelná docházka a herní perspektiva (cíle a ambice hráče).

Volnou kapacitu pro komerční využití lze domluvit po dohodě s předsedou oddílu p.Radkem Holatou (viz.obsazenost sokolovny)


Badmintonová akademie TJ Slovan Vesec

Od sezóny 2017/2018 se nejtalentovanější hráči budou připravovat pod hlavičkou badmintonové akademie, což vybraným členům umožní větší počet tréninkových hodin a zároveň podrobnější dohled nad jejich rozvojem.

Možnosti badmintonové akademie:

- pravidelné skupinové tréninky 3x týdně

- možnost zajištění individuálního tréninku navíc

- vytvoření dlouhodobého kondičního plánu

- účasti na mezinárodních turnajích a tréninkových kempech

- zajištění každoroční lékařské prohlídky ve sportovní laboratoři

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook