Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Tréninky

TRÉNINKOVÉ SKUPINY MLÁDEŽE do 30.6.2019

Skupina A

Klimeš Ondřej, Stejskal David, Vajsejtl Jiří, Foukalová Iva, Hořínková Soňa, Líbalová Šárka (doplňováno o další hráče A a B týmu dospělých)

Skupina B

Foukal Aleš, Gottštein Filip, Líbal Štěpán, Tajmr Vojtěch, Vajsejtl Jaroslav

Skupina C

Benk Matěj, Čepelák Michal, Hlubuček Tadeáš, Voháňka Adam, Wollmann Ondřej, Haringová Kristýna, Romančinová Nicol, Valtová Veronika, Zsilayová Kateřina

Skupina D

Buriánek Ondřej, Hanák Ondřej, Jíra Šimon, Nišev Michal, Renza Václav, Šolc Jan, Táborský Filip

Skupina E

Čihula Jonáš, Hruška Jakub, Prokop Vojtěch, Sůva Kryštof, Čepeláková Lucie, Harničárová Ema, Katrenová Lucie, Trnková Jaroslava, Vajsejtlová Anna

Skupina F

Minařík, Andrlíková, Lempová, Němečková, Pálková, Rychterová

Skupina G

Bradáč, Bremec, Kašpar, Honsejková M., Honsejková V., Kozáková, Mašková, Nováková, Prokopová


Přípravka

nově příchozí a hráči ročníku narození 2008 a mladší


Badmintonový kroužek Jablonec n.N.

bude upřesněno

* hráči, kteří nejsou na seznamu, budou postupně doplňováni do jednotlivých skupin 


ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH HODIN do 14.6.2019

PONDĚLÍ

Sokolovna

16:00 - 17:00 hod., skupina E (Holata, Foukalová)

17:00 - 18:00 hod., skupina D (Máchal)

18:00 - 19:00 hod., skupina C (Máchal)

ZŠ Barvířská

18:00 - 20.00 hod., skupina A + B (Holata)


ÚTERÝ

Sokolovna

16:00 - 17:00 hod., skupina F (Holata)

17:00 - 20:00 hod., akademie (Holata)


STŘEDA

Sokolovna

16:00 - 17:00 hod., přípravka (Hlavatá)

17:00 - 18:00 hod., skupina E (Hlavatá)

18:00 - 19:00 hod., skupina N

19:00 - 20:00 hod., veteráni

ZŠ Barvířská

17:00 - 18:15 hod., skupina C + D (Holata, Foukalová)

18:15 - 20:00 hod., skupina A + B (Holata)

ZŠ Pasířská Jablonec n.N.

15.30-17.00 hod., kroužek JBC (Jirásko)


ČTVRTEK

Sokolovna

16:00 - 17:00 hod., skupina D (Holata, Líbalová)

17:00 - 18:00 hod., skupina C (Holata)

18:00 - 19:00 hod., skupina B (Holata)

19:00 - 20:00 hod., skupina A (Holata)

20:00 - 21:00 hod., dospělí


PÁTEK

Sokolovna

15:00 - 16:00 hod., skupina G (Mikezová)

16:00 - 17:00 hod., přípravka (Hlavatá, Mikezová)


Během sezóny obvykle dochází k dalším úpravám. Každý hráč má možnost dostat se na základě dobrých výkonů a kvalitního přístupu k tréninkům a turnajům do vyšší skupiny, stejně tak to ale platí i obráceně. Hlavním kritériem pro zařazení hráčů je vysoké nasazení, dobré chování, pravidelná docházka a herní perspektiva (cíle a ambice hráče).

Volnou kapacitu pro komerční využití lze domluvit po dohodě s předsedou oddílu p.Radkem Holatou (viz.obsazenost sokolovny)


Badmintonová akademie TJ Slovan Vesec

Od sezóny 2017/2018 se nejtalentovanější hráči budou připravovat pod hlavičkou badmintonové akademie, což vybraným členům umožní větší počet tréninkových hodin a zároveň podrobnější dohled nad jejich rozvojem.

Možnosti badmintonové akademie:

- pravidelné skupinové tréninky 3x týdně

- možnost zajištění individuálního tréninku navíc

- vytvoření dlouhodobého kondičního plánu

- účasti na mezinárodních turnajích a tréninkových kempech

- zajištění každoroční lékařské prohlídky ve sportovní laboratoři

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook