Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

5.kolo OP družstev dospělých - TJ Proboštov

(22.3.2014) Vesecké béčko v nadstavbové části neprohrálo a obsadilo celkové 2.místo v oblastní soutěži. Vítězem se stalo družstvo TJ Proboštov!

Družstvo dospělých TJ Slovan Vesec "B" dnes zajelo na závěrečné, nadstavbové kolo oblastní soutěže do Teplic. Ačkoliv šance na první místo byla už jen teoretická, vyrazili jsme v nejsilnější dostupné sestavě (z pravidelné sestavy chyběli pouze Pavel Peníška a Lenka Neumannová). Již po úvodním utkání mezi TJ Proboštov a BK TU v Liberci "B", tedy před našimi zápasy bylo jisté, že první skončí domácí družstvo. Přesto patří velký dík jak všem našim hráčům, tak i soupeřům, že se všechny zápasy odehrály naplno. Po dobrém výkonu jsme porazili družstvo BK TU v Liberci "B" 6:2 a velmi dobré výkony vedly k remíze 4:4 s týmem TJ Proboštov. O vyrovnanosti s vítezem soutěže svědčí to, že i dnes se většina zápasů rozhodovala v koncovkách třetích setů. Za letošní rok patří poděkování všem nastoupivším hráčům a jen malý kousek chyběl k zopakování lonského umístění áčka.

Závěrečného kola se zúčastnili hráči Karel Bém, Michal Haršanyi, Jan Kanajlo, Jan Koňas, David Stejskal, Klára Dokládalová, Sandra Švecová a Monika Volfová. (MH)

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook