Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Play off OP družstev dospělých - TJ Slovan Vesec

(30.3.2013) Družstvo dospělých TJ Slovan Vesec potvrdilo umístění ze základní části i v play off a stalo se vítězem oblastního přeboru pro sezónu 2012/2013! V květnu nás tak čeká kvalifikace o 1.ligu..

Tým ve složení Michal Haršanyi, Radek Holata, Ondřej Klimeš, Matěj Milý, Pavel Peníška, David Stejskal, Zuzana Hlavatá, Jana Slatinská a Iva Synková se v závěrečném turnaji utkal nejprve se Slavií TU Liberec "C" a jelikož jsme svého soupeře porazili v poměru 8:0, čekal nás ve finálovém souboji zápas proti Slavii TU Liberec "B". Ta se do finále dostala trochu překvapivě na úkor družstva TJ Proboštov, které porazila až na lepší počet vítězných setů. Duel o celkový triumf nezačal příliš dobře, když Matěj s Ivou prohráli zápas smíšené čtyřhry a na vedlejším kurtu se dvojice Holata - Peníška ve druhé čtyřhře horko těžko dostávala do třetího setu. Nakonec se však podařilo utkání zvládnout, další bod přidala dobrou hrou dvojice Hlavatá - Slatinská a také sehrané duo Klimeš - Milý vydřelo parádním způsobem třetí vítězství. Důležitý čtvrtý bod připsala na vesecké konto Jana Slatinská ve dvouhře žen a stačilo zvládnout jeden ze zbývajících tří pánských dvouher. Pavel Peníška sice nedokázal navázat na dobrý úvodní set a svému soupeři podlehl, David Stejskal a Ondra Klimeš však dotáhli rozehrané zápasy do šťastného konce a po výsledku 6:2 se tak můžeme radovat z prvního místa v oblastní soutěži!

Semifinále play off

TJ Slovan Vesec 8:0 VSK Slavia TU Liberec "C"

TJ Proboštov 4:4 VSK Slavia TU Liberec "B"

(poměr setů vyzněl lépe pro Slavii TU Liberec "B")

 

Finále play off

TJ Slovan Vesec 6:2 VSK Slavia TU Liberec "B"

 

Celému družstvu velice děkuji za nádhernou týmovou atmosféru, kterou během turnaje dokázalo vytvořit a bylo základem našeho úspěšného vystoupení. Bylo také důležité i potěšitelné, že mladí hráči dokázali unést tíhu zodpovědnosti a na rozdíl od některých starších členů netrpěli ve vypjatých zápasech zbytečnou nervozitou ;-) Všem hráčům, kteří během sezóny nastoupili za naše družstvo patří poděkování za skvělou reprezentaci oddílu! (RH)

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook