Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

GP B dospělých - Super Stars Most

(7. - 8. 3. 2020) Na republikovém turnaji dospělých naši hráči vybojovali hned čtyři medailová umístění. Zejména Soňa Hořínková zazářila v obou svých disciplínách a vybojovala dvě zlaté medaile!

Jako každý turnaj se začínalo smíšenými čtyřhrami. Nejlepším umístěním v této disciplíně bylo čtvrtfinále Ivy Foukalové s Mirko Šídou (BK TU v Liberci). Ostatní naši hráči skončili již v prvním kole.
Ve dvouhrách se nám dařilo mnohem více. Ondřej Klimeš poměrně hladce prošel do finále, kde již nestačil na velmi běhavého Jana Viktoru z Plzně a získal tak stříbrnou medaili. Ve dvouhře dívek jsme měli v nedělním semifinále hned dvojí zastoupení. Iva Foukalová těsně nezvládla třísetovou bitvu a skončila na 3. místě. Soňa Hořínková si naopak se svou protihráčkou ve třech setech poradila a postoupila do finále, kde si přesvědčivě došla pro zlatou medaili. Dvouhru si zahrála také Šárka Líbalová, která velmi těsným rozdílem prohrála ve čtvrtfinále.
Ve čtyřhrách jsme tentokrát měli dvojnásobné zastoupení. Představily se páry Líbalová - Foukalová a Hořínková - Valentová (TJ Sokol Polabiny Pardubice). Druhý jmenovaný pár se dostal až do finále, které na dva sety ovládl a tím i celý turnaj. (IF)

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook