Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Vánoční turnaj, GP C U13 open - BK TU v Liberci

(15.12.2019) Sedm veseckých hráčů se zúčastnilo Vánočního turnaje v kategorii U13. Největší úspěch zaznamenala dvojice Renza - Wollman, když vybojovala bronz ve čtyřhře chlapců.

Turnaj jsme zahájili mixy, přičemž do bojů zasáhly pouze páry Jíra - Čepeláková, Prokop - Trnková a Šolc - Hrnčířová (BK TU v Liberci). Ani jednomu páru se bohužel nepodařilo přejít první kolo. Ve dvouhrách jsme již vítězné zápasy zaznamenali a Honza, Ondra, Šíma a Lucka se probojovali mezi osm nejlepších. Dále již na ně čekali silnější soupeři, i když Ondra měl k medaili velice blízko. Bohužel však spíše psychicky nezvládl poslední rozhodující set a prohrál. Venca s Jarčou si prohru v prvním kole vynahradili vítězným zápasem o pořadí. Pro Vojtu bohužel oba zápasy vyšly v jeho neprospěch, nicméně předvedl moc pěkné výkony a věřím, že to pro něj byly zajímavé a důležité zkušenosti do budoucna.

Na závěr všichni naši hráči zasáhli do čtyřher, přičemž medaili vybojovali Ondra s Vencou, kteří podlehli až v semifinále domácímu zkušenějšímu páru. Další skvělé výkony předvedly i Lucka s Jarčou a Šíma s Honzou, přičemž k jejich smůle narazili na silné soupeře, ale i tak jim nedali nic zadarmo, za což si zaslouží pochvalu. Vojta dostal možnost zahrát si se zkušenějším spoluhráčem (O.Beran - BK TUL) a také předvedl několik zajímavých momentů a úderů.

Všem zúčastněným děkuji za slušnou reprezentaci klubu a zároveň blahopřeji úspěšným medailistům. (IM)

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook