Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR U15 - BK TJ Baník Most

(12.-13.10.2019) Na mistrovství ČR staršího žactva startovali také Aleš Foukal a Štěpán Líbal. Ve čtyřhře chlapců se naší dvojici podařilo postoupit do čtvrtfinále!

Aleš Foukal nastoupil nejdříve do smíšené čtyřhry, kde společně s Karolínou Fišerovou (Super Stars Most) zvítězili v úvodním kole a také druhý zápas byl rozhodně hratelný. Po delším čekání se představili oba naši zástupci společně v deblu chlapců. Zatímco první kolo bylo zcela v naší režii, zápas proti nasazeným jedničkám již přineslo očekávanou prohru. I přesto můžeme být spokojeni s umístěním mezi 8 nejlepšími páry ČR a snad příslibem do dorosteneckých kategorií v příštích letech..

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal - V obou disciplínách zahrál na hranici svého maxima, nicméně právě tento strop by se měl snažit posouvat. Jakkoliv se může zdát kvalitní obranná hra, ve všech zápasech nestačí pouze míče vyhazovat do zadní poloviny hřiště, ale umísťovat pod různými křivkami a do různých pozic na kurtu. Na samotném turnaji by bylo také dobré věnovat se přípravě na zápasy tak, aby do všech duelů nastoupil hráč plně koncentrován a nabuzen na 100%!

Štěpán Líbal - Ačkoliv čekal na své zápasy téměř celý den, byl nachystán kvalitně a proti první dvojici nedělal příliš mnoho nevynucených chyb. Druhý zápas byl již samozřejmě mnohem těžší, a tak byly vidět nedostatky jako malá pestrost v obraně, špatné řešení při úderech na tělo a celkově chybějící práce s raketou.

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook