Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

2.GP A U19 - SK Brno Slatina

(4.-5.5.2019) Soňa Hořínková se stala s jednou zlatou a jednou stříbrnou medailí jedním ze tří nejúspěšnějších hráčů na republikovém turnaji juniorů!

Pozadu nezastaly ani oddílové spoluhráčky, když Iva Foukalová obsadila bronzovou pozici v obou párových disciplínách a Šárka Líbalová se probojovala do čtvrtfinále dvouhry.

Do smíšené čtyřhry nenastoupila pouze Soňa a zatímco Šárka s M.Morávkem (BaC Kladno) skončili hned v prvním kole, Iva Foukalová ve dvojici s F.Markem (BK TU v Liberci) prošla turnajovým pavoukem až do semifinále. Nutno dodat, že některé zápasy byly jako noc a den, nicméně v zápasech o medaile předváděl liberecký pár velice dobrou hru..

Ve dvouhře dívek jsme měli trojí zastoupení a jen škoda, že Iva musela již úvodním kole bojovat spíše se zdravím, než se soupeřem :-( Šárka se po dvou vydřených zápasech dostala mezi osmičku nejlepších, což ji aktuálně posunulo na průběžné 9.místo v ČR. Soňa se po delší sobotní pauze rozehrála ve dvou po sobě jdoucích zápasech a v nedělním semifinále dokázala otočit nepříznivý vývoj zápasu s M.Růžičkovou (B.O.Chance Ostrava). Pouze ve finále již nedokázala najít recept na málo chybující K.Mikelovou (Sokol Meteor Radotín).

Také ve čtyřhře se představili všichni naši zástupci. Zatímco dvojice Líbalová - Klapalová (BC 66 Ivančice) skončila po úvodním zápase, Iva Foukalová s A.Chadimovou (Badmiton FSpS MU Brno) dokázala postoupit do bojů o medaile a získat bronz. Pár Hořínková - Valentová (Sokol Polabiny Pardubice) projel startovním polem systémem start - cíl a zaslouženě obsadil 1.místo, když i ve finále nedal šanci dvojici Mikelová - Němcová (Sokol Meteor Radotín / TJ Orlová Lutyně). RH


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook