Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

GP A dospělých, Velká cena města Plzně - Plzeň

(8.-10.3.2019) Další úspěšný turnaj pro Soňu Hořínkovou, která se probojovala do semifinále dvouhry žen a ještě přidala stříbro ze čtyřhry ve dvojici s Kateřinou Valentovou (TJ Sokol Polabiny Pardubice)!

Foto: Ota Drudík

Ze Slovanu Vesec se na turnaji představili také Ondřej Klimeš, David Stejskal a Iva Foukalová, kteří taktéž zaznamenali několik úspěšných výsledků.

Ve smíšené čtyřhře postoupila přes první kolo pouze Soňa Hořínková, jenž na poslední chvíli nastoupila vedle M.Šídy (BK TU v Liberci). Iva Foukalová s J.Šerclem (Sokol Meteor Praha Radotín) vypadli hned po prvním zápase.

Ve dvouhrách se dařilo všem našim hráčům, když Ondřej Klimeš i David Stejskal postoupili mezi 8 nejlepších, Iva Foukalová do osmifinále a Soňa Hořínková dokonce až do semifinále. Zde sice prohrála s celkovou vítězkou, ale s předvedenou hrou může být určitě spokojena.

Do čtyřher již nastoupili pouze Ondřej Klimeš, který vedle L.Franka (TJ Orlová Lutyně) nakonec skončil v úvodním kole a Soňa Hořínková, jenž se svou aktuální spoluhráčkou dokázala dojít až do nedělního finále. Konečné druhé místo z této disciplíny jen potvrdilo dobrou formu před nadcházejícími zahraničními akcemi..


Kompletní výsledky zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook