Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

1.GP B U19 - TJ Orlová Lutyně

(2.-3.3.2019) Trojice veseckých badmintonistek vybojovala na celostátním turnaji 4 medaile! Soňa Hořínková ovládla singl dívek a přidala bronz ze čtyřhry, Iva Foukalová zvítězila v dívčím deblu a Šárka Líbalová obsadila ve dvouhře 3.místo. Gratulujeme!

Ve smíšené čtyřhře se objevily všechny naše zástupkyně na turnaji, ale na medaili nedosáhla žádná. Nejlepším umístěním byly dvě čtvrtfinále v podání dvojic Rzeplinski - Hořínková a Marek - Foukalová.

Ve dvouhře dívek jsme měli mezi osmičkou nejlepších trojí zastoupení. Iva Foukalová bouhžel nedotáhla dobře rozehraný zápas do vítězného konce, a tak skončila na děleném 5.místě, Šárka v souboji o finále nestačila svou oddílovou spoluhráčku Soňu a ta to nakonec dotáhla až na vrchol nejvyšší.

Do čtyřhry nastoupila každá z holek s jiným deblovým partnerem a nakonec jsme v této disciplíně získaly další 2 medaile. Iva Foukalová s Nelou Němcovou (TJ Orlová Lutyně) bez ztráty setu turnaj ovládly, Soňa Hořínková s Kateřinou Valentovou (Sokol Polabiny Pardubice) vypadly v semifinále a získaly tak bronz..


Kompletní výsledky zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook