Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR dospělých - Plzeň

(1.-3.2.2019) Na MČR dospělých reprezentovala Slovan Vesec pětice hráčů..

Vrcholnou akci pro kategorii dospělých je mistrovství ČR, které se v letošním roce uskutečnilo v západočeské Plzni. Již účast na MČR je pro řadu hráčů cílem a motivací zároveň, každé vyhrané kolo potom vítaným bonusem.

Nominaci ve smíšené čtyřhře si vybojovala dvojice Vajsejtl - Hořínková. Slabší první set, výrazné zlepšení ve druhé sadě a výkonnostní houpačka v setu rozhodujícím - celkově bohužel konec v prvním kole.

Ve dvouhrách jsme měli hned trojí zastoupení. David Stejskal se díky postavení na žebříčku a dvěma omluvám předních badmintonistů dostal na pozici nasazeného hráče, Ondřej Klimeš žebříčkově jen v těsném závěsu a naopak pro Soňu Hořínkovou premiérový start. David i Ondra své úvodní zápasy vyhráli a bojovali o postup do sobotního čtvrtfinále, zatímco Soňa předvedla spoustu pěkných úderů, ale soupeřce nechala mnoho bodů až příliš zadarmo. Druhé kolo se stalo nakonec závěrem účinkování v mužském singlu pro oba naše zástupce. David prohrál ve třech setech, avšak s předvedenou hrou přiliš spokojen nebyl, Ondra dokázal držet se soupřem vizuální krok, celkový výsledek byl možná až příliš krutý..

Do čtyřher nastoupily páry Klimeš - Vajsejtl a Foukalová - Hořínková. Také zbývající zápasy měly vyrovnaný průběh, jenže v koncovkách (jako již několkrát) byl úspěšnější soupeř. Nezbývá tedy než trénovat dále, být připraven na zápasy nejen fyzicky, ale také psychicky a takticky, vždyť se jen stačí rozhlédnout kolem sebe a vzít si příklad z některých medailistů ;-) (RH)


Výsledky MČR dospělých 2019 najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook