Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

3.kolo 1.celostátní ligy družstev dospělých - TJ Slovan Vesec

(19.1.2019) Slovan Vesec zůstal v základní části neporažen a poprvé ve své historii bude hrát finálovou skupinu o 1. - 3. místo!

(foto: Martin Hlavatý)


TJ Slovan Vesec 6:2 TJ Astra ZM Praha
TJ Slovan Vesec 6:2 TJ Sokol Křemže

Po dvou kolech bez porážky a v tabulce na 1.místě. Před třetím kolem to pro náš tým znamenalo, že jen velké zaváhání by nás připravilo o postup mezi 3 nejlepší týmy. Poslední kolo základní části jsme navíc pořádali v domácím prostředí..

Proti družstvu TJ Astra ZM Praha nám sice nevyšel hned první zápas, ale následující duely nám už přinášely víceméně radost. Ve dvouhrách se podařilo vytěžit maximum, ženský i druhý pánský debl vyšel taktéž na jedničku a tak jsme se mohli radovat z výhry 6:2 a jistotě umístění v horní polovině tabulky.

Závěrečné utkání s jihočeským SK Sokol Křemže už jen povtvrdil úspěšnost v základní části. Vybojovaná výhra v mixu, dobře zvládnutý singl žen, třetí singl mužů a druhý debl mužů nám dali vedení 4:1. Rozhodující pátý bod přidaly ženy ve čtyřhře a šestý bod ještě odevzdal soupeř skrečí první dvouhry mužů.

Po 3 kolech základní části máme v tabulce 17 bodů za 5 výher a 1 remízu, první místo nám zaručuje záchranu, ale hlavně účast v bojích o medaile. Připomínáme, že jde o nejlepší umístění oddílu ve své historii a tak se již těšíme na závěrečná 2 kola skupiny o extraligovou baráž.

Sestava Slovanu Vesec ve 3. kole: Ondřej Klimeš, Matej Poláček, David Stejskal, Jiří Vajsejtl, Khrystyna Dzhanhobekova, Iva Foukalová a Soňa Hořínková.

Kromě gratulace všem hráčům patří pochvala rozhodčím a členům podílejícím se na organizaci nejen tohoto kola, díky!

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook