Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

OP dospělých - Super Stars Most

(5.1.2019) Soňa Hořínková trojnásobnou oblastní přebornicí, Jiří Vajsejtl dvakrát zlatý, Ondřej Klimeš a Iva Foukalová s jednou zlatou medailí!

Na oblastním přeboru dospělých, které je kvalifikací pro MČR, si naši hráči vybojovali hned několik postupů a spoustu medailových míst..

Ve smíšené čtyřhře zvítězil pár Vajsejtl - Hořínková, kteří po napínavém souboji až v koncovkách obou setů přehráli v semifinále dvojici Stejskal - Foukalová. Přes první kolo prošel i pár Haršanyi - Líbalová, kterým k postupu do semifinále chybělo velmi málo.

V chlapecké dvouhře se David Stejskal probojoval do finále, kde ve dvou setech nestačil na domácího L.Orose. Vzhledem k postavení na žebříčku a pozici hlavního favorita je i druhé místo trochu zklamáním.

K titulu ze smíšené čtyřhry přidala Soňa Hořínková první místo ve dvouhře žen a do třetice ještě ovládla s Ivou Foukalovou, po velmi těsných a vyrovnaných zápasech, dámskou čyřhru.

Do mužského deblu nastoupil i Ondřej Klimeš, který podle očekávání ovládl s Jirkou Vajsejtlem celý turnaj. Dobrý výkon předvedl i pár Nývlt - Haršanyi, když v zápase o semifinále podlehli až ve velmi těsné koncovce třetího setu. (IF a RH)

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook