Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

OP U17 jednotlivců - BK TJ Baník Most

(17.11.2018) Na oblastním přeboru mladšího dorostu vybojovali hráči Slovanu Vesec 4 sady medailí včetně dvou titulů. Šárka Líbalová získala oblastní titul ve dvouhře dívek a v mixu společně s Jaroslavem Vajsejtlem.

Další medaile přidali naši zástupci ve čtyřhrách. Šárka vybojovala stříbrnou medaili z dívčí čtyřhry, zatímco dvojice Aleš Foukal - Jaroslav Vajsejtl uhrála bronz v deblu chlapců.

Přímý postup na MČR má Soňa Hořínková ve všech disciplínách a Šárka Líbalová ve dvouhře, první místo z oblastního přeboru znamená nominaci také pro Jaroslava Vajsejtla..

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal - Jako jeden z nejmladších hráčů na turnaji neměl ambice na medaile, ale přesto si odváží deblový bronz. Ve dvouhře zvládl pěkně první zápas, zatímco druhý duel mohl odehrát s větším nasazením. V párových disciplínách hraje chytře, nicméně by potřeboval útočit z vyšších pozic a občas také s menším nápřahem.

Jaroslav Vajsejtl - Ve smíšené čtyřhře měl skvělé momenty, jen se musí více tlačit po útoku do střední poloviny kurtu. Dvouhra Jardovi vůbec nevyšla, ať už byla důvodem špatná koncentrace, nebo taktika. Ve čtyřhře mnohdy podržel svého spoluhráče a zejména semifinálový zápas měl slušné parametry!

Šárka Líbalová - I přes jistotu nominace ve dvouhře chtěla potvrdit své kvality a nakonec se to podařilo. Do všech zápasů dává maximum, ale z mnoha odehraných turnajů by již měla mít větší taktické a psychické zkušenosti, které pomáhají zachovávat klid a pohodu za všech situacích :-)


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook