Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

OP U13 jednotlivců - TJ Slovan Vesec

(4.11.2018) Tadeáš Hlubuček zvítězil ve dvouhře a získal tak postup na MČR!

V neděli 4.listopadu jsme pořádali oblastní přebor pro kategorii mladšího žactva. Za Slovan Vesec se ho zúčastnilo 10 hráčů, ale většina z této skupiny má ještě na medailová umístění čas.

Ve smíšené čtyřhře došel Tadeáš Hlubuček se svou spoluhráčkou až do semifinále, pěkné zápasy odehrála také sourozenecká dvojice Michal Čepelák - Lucie Čepeláková.

Do dvouher nastoupil Tadeáš Hlubuček jako jeden z favoritů na postup a tuto úlohu bez zaváhání naplnil celkovým vítězstvím. Michal Čepelák, Václav Renza a Honza Šolc postoupili alespoň do druhého kola, Šimon Jíra a Ondra Wollmann měli trochu smůlu na los, jinak jejich výkony nebyly vůbec špatné. Jakub Hruška, Lucka Čepeláková, Jaroslava Trnková a Anna Vajsejtlová se také snažili, avšak zde musí všichni zejména přidat na rychlosti, aby se soupeři odehráli vyrovnanější výměny.

Ve čtyřhrách se až do finále probojoval pár Hlubuček - Wollmann, určitou šanci na medaili měla i dvojice Čepelák - Jíra. Jaroslava Trnková s Annou Vajsejtlovou nesehrály debl vůbec špatně, tak snad do příště alespoň malé povzbuzení.

Tadášovi gratuluji k jeho prvnímu postupu na MČR v kariéře, pomocníkům děkuji za přípravu a úklid tělocvičny, vrchnímu rozhodčímu potom  zejména za plynulý chod turnaje! RH


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook