Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

GP B dospělých, Hradecký Lev - TJ Montas Hradec Králové

(20.-21.10.2018) David  Stejskal se stal celkovým vítězem ve dvouhře mužů, Ondřej  Klimeš ve dvouhře bronzový a společně s Jiřím  Vajsejtlem také třetí v pánském deblu! Gratulujeme!

V Hradci Králové se konal turnaj GP B dospělých, kterého se zúčastnili i naši hráči a odvezli si několik skvělých úspěchů.

Do smíšené čtyřhry nastoupil pouze pár David Stejskal - Iva Foukalová, kterým se podařilo projít do druhého kola, kde prohráli s pozdějšími finalisty.

Nejúspěšnější disciplínou pro nás byla dvouhra mužů, ve které se David Stejskal a Ondřej Klimeš probojovali až do nedělního semifinále. Po krásných a dlouhých výměnách v obou semifinálových bojích proti svému soupeři uspěl jen David, zatímco Ondra prohrál na tři sety. Následné napínavé a vyrovnané finále nakonec skončilo za stavu 17:17 ve třetím setu, když domácí hráč Lukáš Holub (TJ Montas Hradec Králové) musel ze zdravotních důvodů utkání vzdát. Zlato a bronz je tedy výborný úspěch a gratulace patří Davidovi i Ondrovi!

Do dvouhry žen zasáhla jako jediná z našeho klubu Iva Foukalová, která se dokázala probojovat mezi osm nejlepších a taktéž zaslouží pochvalu za vítězné třísetové zápasy.

Ve čtyřhře mužů se představili Ondřej Klimeš s Jiřím Vajsejtlem. Po prvních, ne příliš přesvědčivých, avšak vítězných zápasech, se dostali až do semifinále. Zde sehráli krásný zápas plný dlouhých výměn, který bohužel smolně prohráli vždy až v koncovkách obou setů.

Všechny naše zástupce musím pochválit za předvedené výkony a skvělou týmovou atmosféru, kterou tvořili po celý víkend. (IF a RH)


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook