Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR družstev dorostu - SK Brno Slatina

(12.-14.10.2018) Slovan Vesec vybojoval na MČR družstev dorostu bronzové medaile! Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!

Po loňském čtvrtém místě jsme v letošním roce chtěli navázat na tento výsledek a přáním tak bylo postoupit ze skupiny do bojů o medaile. V zahajovacím utkání proti týmu FSpS MU Brno jsme zvládli dívčí disciplíny i čtyřhru chlapců, což znamenalo těsné vítězství v poměru 4:3. Druhý zápas s kvalitním týmem Orlové jsme prohráli 3:4 a tak o postupu rozhodoval souboj proti BO Chance Ostrava. Na rozdíl od soupeře měli naši hráči větší motivaci zvítězit a celkový výsledek 6:1 nám zaručil semifinále!

V nedělním semifinále nás čekal největší favorit turnaje - TJ Sokol Polabiny Pardubice. Kromě Soni Hořínkové se našim nepodařilo najít cestu k dalším bodům a tak po prohře 1:4 přišel zápas o bronz. Družstvu TJ Astra ZM Praha jsme měli po roce co vracet, když nám sebral medaili ve stejném zápase dvou neúspěšných semifinalistů vloni. Sázka na jednu karty, tedy vyhrát všechny dvouhry, nám vyšla dokonale a po 4 zvládnutých zápasech jsme se mohli radovat z výhry 4:0 a zároveň ze zisku konečného 3.místa!

Sestava družstva TJ Slovan Vesec: Filip Marek (hostování), Jaroslav Vajsejtl, Jiří Vajsejtl, Iva Foukalová, Soňa Hořínková, Šárka Líbalová, trenér Radek Holata

Hodnocení týmu:

Oproti předchozím rokům jsme se opírali zejména o kvalitní dámskou část, která svou úlohu bezezbytku naplnila. Soňa Hořínková s Šárkou Líbalovou sbírali body v singlech, zatímco Iva Foukalová výhradně v párových disciplínách. O rozhodující body se však podělili stejnou měrou také chlapci, zejména Jirka Vajsejtl a Filip Marek. Jaroslav Vajsejtl zažil atmosféru MČR poprvé v kariéře, ale i on si dokázal připsat jednu důležitou výhru. Atmosféra týmu se mi líbila a děkuji všem, že si během víkendu fandili a tvořili dobrou partu. RH


Kompletní výsledky MČR družstev dorostu najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook