Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

2.GP C U15 - BK TJ Baník Most

(21.4.2018) Štěpán Líbal kousek od postupu na GP A staršího žactva..

Nejblíže nominaci na republikový turnaj měl z veseckých hráčů Štěpán Líbal, který se Stanislavem Mrskošem (BK TU v Liberci) dokráčel až do finále čtyřhry, ve kterém po třísetovém boji prohrál. Další medaili z deblu získal Aleš Foukal s Danielem Ickertem (Baník Most), když v semifinále nestačil taktéž na vítěznou dvojici domácích. Třetím cenným kovem byla bronzová ze smíšené čtyřhry, do které nastoupil sehraný pár Aleš Foukal - Kateřina Zsilayová a občas předváděl výměny na hranici úplného vyčerpání. Kačka mohla postoupit mezi čtyři nejlepší také ve dvouhře, avšak čtvrtfinálový zápas zvládla ve třech setech lépe soupeřka..

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal - Ve smíšené čtyřhře se rozehrával pomaleji, ale třetí i čtvrtý zápas odehrál pěkně. V několika zápasech mu bohužel příliš brzy dochází vůle a snaha poprat se o výsledek. Na turnaji je také potřeba lépe využívat čas mezi zápasy!

Tadeáš Hlubuček - Nejmladší z našich hráčů měl ve všech disciplínách těžký los, ale chvílemi předváděl kvalitní výměny. Během zápasů to bude chtít nepodléhat tolik negativním emocím a lépe rozehrávat údery do zadní poloviny kurtu.

Štěpán Líbal - Stejně jako ostatní spoluhráči příliš podléhá zápasovému skóre a s příbývajícím vývojem hromadí nevynucené chyby. Nespěchat na podání, rozehrát kvalitně výměnu, vystupovat proti míči - to je jen zlomek neustále připomínajících věcí :-)

Kateřina Zsilayová - V párových disciplínách i ve dvouhrách dokáže předvést mnoho skvělých momentů, nicméně pod tlakem volí obvykle stejné údery, na které se soupeř dokáže bez problémů připravit. Nutnost zlepšit startovní pozici a postoj před údery..

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook