Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR dospělých - Praha, Štěrboholy

(2.-4.2.2018) Čtveřice zástupců Slovanu Vesec byla součástí mistrovství ČR dospělých, Ondřej Klimeš a David Stejskal se probojovali do druhého kola dvouher mužů!

O jedno z mnoha překvapivých výsledků se postaral také reprezentant Slovanu Vesec Ondřej Klimeš, když v prvním kole porazil favorizovaného Jiřího Loudu (USK Plzeň). David Stejskal dokázal postoupit do druhého kola taktéž a to vítězstvím nad dalším plzeňským hráčem, Janem Viktorou (TJ Sokol Doubravka). V osmifinále už naši hráči na další výhru nedosáhli, ale minimálně v prvních polovinách setů byli soupeřům vyrovnanými soky. Své zástupce jsme měli také v párových disciplínách. David Stejskal s Ivou Foukalovou i Ondřej Klimeš s Jiřím Vajsejtlem měli v úvodním kole opravdu těžký los, nicméně v mezihře předvaděli všichni liberečtí hráči mnoho dobrých okamžiků.

Největší slabinou se ukázala hra na síti (v párových disciplínách agresivita a odvaha, ve dvouhrách větší rozmanitost) a bránění těla. K tréninku je jistě mnoho dalších námětů, nicméně je naše vystoupení možné považovat za potěšující..


Výsledky MČR dospělých 2018 najdete zde, videa potom zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook