Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín 2019 upřesníme


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Lasvit vánoční turnaj U11 - BK TU v Liberci

(16.12.2017) Desítka mladých nadějí na posledním turnaji roku 2017..

V horní hale Technické univerzity se konal tradiční vánoční turnaj kategorie U9, U10 a U11. Slovan Vesec zde reprezentovalo 10 nejmenších badmintonistů, z nichž většina ještě nemá téměř žádné turnajové zkušenosti. Turnaj byl velice slušně obsazen jak kvantitativně, tak kvalitativně (účast německých hráčů) a pro naše hráče to byla dostatečná motivace podat co nejlepší výkony. Individuální výkony hráčů hodnotit nebudu, jelikož se je dozvědí na nejbližším tréninku. Obecně bych však chtěl hráče pochválil za nasazení, nicméně i v zápalu hry je potřeba myslet na správný pohyb po kurtu a nesnažit se hrát se soupeři pouze „zaháněnou" (používat i takzvané měkké údery a nejen hrubou sílu). Dále mě potěšilo u některých našich hráčů chování mezi zápasy a využití každé chvilky volného kurtu ke hraní. Naopak někteří hráči raději dali přednost mobilním telefonům, než aby šli fandit svým kamarádům, nebo se koukali jak hrají jejich vrstevníci z ostatních klubů. Zvláště pak, když se souběžně v dolní hale hrál turnaj U13, kde bylo k vidění mnoho pěkných zápasů. Tento turnaj byl další velkou zkušeností pro naše hráče a věřím že i motivací do dalšího tréninku a chuti se zlepšovat. JN

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook