Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín 2019 upřesníme


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

2.kolo 1.celostátní ligy družstev dospělých- BK TU v Liberci

(2.12.2017) Ani na palubovkách technické univerzity Liberec se družstvu dospělých nedařilo a připsalo si do tabulky další 2 porážky..


TJ Slovan Vesec "A" 2:6 Sokol Radotín Meteor Praha "B"
TJ Slovan Vesec "A" 1:7 BK TU v Liberci "A"

V téměř domácích podmínkách začal tým Slovanu Vesec proti družstvu Sokol Radotín Meteor Praha "B". První bod přinesl debl žen, když soupeř tuto disciplínu vypustil a dvojice Líbalová - Synková tak vyhrála bez boje. Následující zápasy již přinášely body výhradně soupeři, pouze David Stejskal našel recept na P. Synovce a snížil stav na konečných 2:6.

Proti BK TU v Liberci došlo k malým změnám v sestavě, ale průběh utkání nabral podobný ráz jako předchozí duel. Za stavu 0:5 snižovala ve dvouhře žen Iva Foukalová, avšak šlo pouze o korekci celkového výsledku.

Sestava družstva TJ Slovan Vesec ve 2. kole: Kryštof Bumbálek, Ondřej Klimeš, Jaroslav Máchal, David Stejskal, Jiří Vajsejtl, Iva Foukalová, Šárka Líbalová, Iva Synková.

Po dvou kolech je jasné, že budeme hrát ve skupině o záchranu, což ale v nastaveném schématu první ligy znamená bez stresu odehrát třetí kolo a připravit se na důležitou nadstavbovou část. Tým zatím hledá lídra, který se v sestavě plné odchovanců dokáže vzepřít nepřiznivému stavu a vyhecovat spoluhráče k ještě lepším výkonům. Zároveň stále očekávám, že se hráči budou snažit s aktuální situací poprat i vyšší tréninkovou spoluprácí, nebo snahou odehrát v párových dvojicích více těžkých zápasů i na turnajích jednotlivců..

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook