Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín 2019 upřesníme


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Oblastní přebor U19 - BK TU v Liberci

(25.11.2017) Hráči Slovanu Vesec získali tituly přeborníků ve třech disciplínách, Kryštof Bumbálek pro zranění bohužel nedohrál..

Ve smíšené čtyřhře zvítězil pár Jaroslav Máchal - Iva Foukalová, ale minimálně finálový duel byl velice náročný. Dvojice Vojtěch Tajmr - Ilona Mikezová, Filip Gottštěin - Šárka Líbalová i Jaroslav Vajsejtl - Soňa Hořínková skončily shodně již v úvodních zápasech.

Dvouhra chlapců byla rozlosována trochu nešťastně, když Jaroslav Máchal a Kryštof Bumbálek se jako favorité na celkové prvenství setkali již ve druhém kole. Kryštof nakonec tento, i další zápasy zvládl na jedničku, nicméně ve finále se za stavu 5:1 a 1:0 na sety zranil a utkání musel vzdát. První místo ve dvouhře dívek vybojovala Soňa Hořínková téměř bez námahy, pouze semifinále proti Šárce Líbalové bylo až do koncovek setů výsledkově vyrovnané.

Do čtyřhry chlapců již nenastoupil Kryštof Bumbálek s Jaroslavem Máchalem a Jaroslav Vajsejtl s Filipem Gottšteinem jako jediní zástupci vypadli hned na první překážce. Trochu překvapivým prvním místem se však prezentovala dvojice Iva Foukalová - Soňa Hořínková, která si poradila s třemi páry oddílu Super Stars Most. Ilona Mikezová s Šárkou Líbalovou potrápili v prvním kole finalistky, ale nakonec ve třech setech prohrály..


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook