Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín 2019 upřesníme


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Oblastní Přebor U13 - BK TU v Liberci

(18.11.2017) Kromě sbírky bronzových medailí také druhé místo a postup ve čtyřhře chlapců pro Aleše Foukala!

Do smíšené čtyřhry nastoupil pouze Štěpán Líbal s Nicol Romančinovou, neboť Kateřina Zsilayová bohužel léčí zlomenou ruku a jiná děvčata nebyla z důvodu většího počtu chlapců k dispozici. Štěpán s Nicol však v zápasech prvního i druhého kola potvrdili pozici nasazených hráčů a získali první bronzovou medaili.

Ve dvouhrách to na stupně vítězů nikdo nedotáhl a maximem bylo vždy čtvrtfinále (Foukal, Líbal, Romančinová).

Další medaile tak přibyly na konto veseckých badmintonistů až ve čtyřhrách. Dvojice Hlubuček - Líbal a Romančinová - Trnková (BK Goram Teplice) postoupily do semifinále, kde shodně ve dvou setech prohrály, zatímco pár Foukal - Ickert nestačil na své soupeře až ve finále. Vzhledem k přímému postupu vítězného páru získal Aleš nominaci pro MČR z deblu.

Na mitrovství ČR nás tedy bude reprezentovat Aleš Foukal ve čtyřhře chlapců a snad i ve smíšené čtyřhře s Katkou Zsilayovou (přímý postup)..

Hodnocení hráčů:

Michal Čepelák - Na tréninku zatím nedokáže pilovat údery tak, aby dokázal udržet míč déle a přesněji ve hře. Snažit se koncentrovat od začátku do konce každé výměny!

Aleš Foukal - Ačkoliv již dokáže odehrát v přípravě mnoho těžkých úderů, během zápasů používá pouze omezené množství zásahů. Momentálně je priorita zlepšit efektivitu pohybu, rozšířit střehové postavení a pilovat vrchní švih..

Tadeáš Hlubuček - Kromě nízkého zásahu v zadních pozicích jej nejvíce limituje přístup k zápasům. Na zápasy přichází obvykle nepřipraven a s těžšími soupeři se již od úvodu vzdává..

Štěpán Líbal - Zápasy odehrál s nasazením a dobrou koncentrací, nicméně občas trochu spěchá a v obranné hře až příliš improvizuje :-)

Nicol Romančinová - Podobné hodnocení jako u Tadeáše, nicméně v obou případech je viditelné taktické zlepšení (deblové postavení, údery na síti).


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook