Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín 2019 upřesníme


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR U15 - TJ Sokol Klimkovice

(11.-12.11.2017) Soňa Hořínková se stala mistryní ČR ve čtyřhře dívek! Celkově na mistrovství republiky posbírala vesecká badmintonistka 1 zlatou a 2 bronzové medaile, čímž se stala jedním z nejúspěšnějších hráčů věkové kategorie staršího žactva, gratulujeme!

První medailí byla bronzová za smíšenou čtyřhru, ve které nastoupila společně s Janem Horou (Bílá Hora Plzeň). Oproti předchozímu turnaji byly výkony mnohem lepší a chyběl dokonce kousek k postupu do finále. Celkové umístění je nicméně spravedlivým ohodnocením uplynulé sezóny.

Ve čtyřhře dívek byla dvojice Soňa Hořínková - Ema Staňková (Sokol Meteor Radotín) pasována do role favoritů MČR a tuto pozici beze zbytku holky naplnily. Ve všech zápasech hrála děvčata po většinu času koncentrovaně a nenechaly soupeřům ani set. Titul ze čtyřhry je i vzhledem k dobrým výsledkům na mezinárodním poli zasloužený.

Těžké sobotní zápasy ve dvouhře zvládla Soňa taktéž na jedničku, ale semifinále proti největší favoritce turnaje Van Coppenolle bylo zrovna jediným utkáním, ve kterém převládala touha nad rozvahou a chytrostí. Soupeřka nakonec zápas i celé MČR ovládla, nicméně reprezentantka ČR se v obou zápasech o medaile pořádně zapotila..

Soně blahopřejeme a budeme držet palce naším zástupcům i při dalších MČR.


Výsledky MČR U15 najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook