Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín 2019 upřesníme


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR U17 - TJ Astra ZM Praha

(4.-5.11.2017) Vesečtí zástupci dosáhli na tři čtvrtfinálová umístění, medailový sen zůstal bohužel nenaplněn..

Prvním z letošních mládežnických mistrovstvích ČR byl šampionát mladšího dorostu, který pořádal oddíl TJ Astra Praha. Slovan Vesec zde zastupovala pouze děvčata - Iva Foukalová, Soňa Hořínková a Šárka Líbalová. Podle průběhu sezóny byla šance v některé z disciplín i na pódiové umístění, nicméně brány semifinále byly tentokrát nedosaženy.

Ve smíšené čtyřhře obsadila dělené páté místo Iva Foukalová s Filipem Markem (BK TU v Liberci), ve dvouhře dívek postoupila mezi nejlepší osmičku Soňa Hořínková a v deblu děvčat dohrála dvojice Hořínková - Staňková (Sokol Meteor Radotín Praha) taktéž ve čtvrtfinále.

Již na začátku listopadu je sezóna pro kategorii U17 fakticky dohrána a před námi jsou další MČR. Hned za týden budou v Ostravě bojovat nejlepší hráči do 15 let..

Hodnocení hráčů:

Iva Foukalová - Ve smíšené čtyřhře předvedla dobrý výkon, nicméně chyběla větší podpora pro útok od spoluhráče a zároveň jistější obrana včetně náběhu na síť. Los dvouhry dopadl tentokrát smolně, jelikož byla jistě šance na lepší umístění, ale to se nedá nic dělat. Na druhou stranu Iva v letošní sezóně předvedla několik povedených turnajů a možná proběhlo načasování formy o měsíc dříve. V každém případě chválím odvážné pokusy o změnu hry u sítě, přestože ještě k dokonalosti povede delší cesta :-) Vedle stability u výpadů pracovat na efektivnějším pohybu.

Soňa Hořínková - Zápas mixu nebudu příliš hodnotit, jelikož to úderově vypadalo spíše na jinou disciplínu :-) Ve dvouhře se Soňa tradičně dostávala do tempa pomaleji, ale ve čtvrtfinále proti pozdější vítězce odehrála mnoho krásných výměn a dlouho držela se soupeřkou vyrovnanou partii. Čtyřhra dívek opět začala vlažnějším úvodním kolem, nicméně v souboji o semifinále to bylo herně velice povedené. Nutnost zaměřit se na rutinní podání a kvalitnější příjem v párových disciplínách, taktéž některé taktické varianty v singlu opakuje až příliš často..

Šárka Líbalová - Na turnaji odehrála pouze debl, ale odvedla dobrou práci. Mezi pozitiva patří drajvové údery a útok, zatímco bude dobré se zaměřit na lepší pohyb proti úderu ze zadní poloviny kurtu a uvolněnost rakety.


Výsledky turnaje najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook