Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

GP A U17 - TJ Sokol Doubravka

(5.-6.11.2011) Druhé GP A kategorie U17 v této sezóně se odehrálo v Plzni.

Tentokrát se na vrcholnou akci mladšího dorostu podívala trojice O.Klimeš, D.Stejskal a J.Slatinská.

Ondra Klimeš - Ve smíšené čtyřhře nastoupil z důvodu zranění M.Lajdové (Astra Praha) s novou partnerkou E.Kelnarovou (BK Kopřivnice) a společně odehráli dva dobré zápasy. První kolo proti dvojici R.Dokládal - M.Militká (Baník Most / Chemička Ústí n.L.) zvládli bez větších problémů a třísetová prohra s favority turnaje (B.Valenta - K.Salačová) není také špatným výsledkem. Dvouhru začal Ondra poklidnou výhrou nad soupeřem z jižní Moravy a poté ho čekal nasazený J.Vodrážka (Super Stars Most). První set rozhodla bohužel lepší koncovka soupeře (23:25) a protože ve druhé sadě náš zástupce dotahoval náskok soupeře až na poslední chvíli, odešel z tohoto souboje poražen. Úvodní kolo čtyřhry mohlo být pro Ondru s Romanem Dokládalem již konečné, ale bojovností dokázali nepříznivý vývoj zápasu otočit. Druhé kolo začalo sice lépe, nicméně ke konci 1. setu už přestal soupeř dělat chyby a zaslouženě postoupil. U Ondry mi však chybělo větší nadšení ze hry a výraznější komunikace se spoluhráči (zejména ve čtyřhře chlapců). Ve dvouhře to chce více plnit taktické úkoly a věřím, že příští turnaj může být zase o kousek lepší..

David Stejskal - Smíšenou čtyřhru sehrál v prvním kole dobře, ale další zápas byl opět bez pohybu. Zahajovací zápas dvouhry Davidovi už vůbec nevyšel, když L.Holubovi (Sokol Dobruška) začal vzdorovat teprve od poloviny 2. setu. Souboj o umístění byl již vítězný, avšak zde se již nic jiného než výhra nečekala. Do čtyřhry se postavil David s R.Tichým (Sokol Brno-Jehnice) a dvojici L.Holub - S.Maňásek (Sokol Dobruška) porazili v poměru 2:0 na sety. Stejně jako na předchozím GP A potom náš badmintonista skončil na raketách J.Vodrážky a B.Valenty (Super Stars Most). Dlouhodobým problémem je pohyb po kurtu a aktivnější hra v párových disciplínách. Přestože má David sílu i slušnou kondici, nedokáže na kurtu využít všech svých možností.

Jana Slatinská - Pohyb na dvorci u smíšené čtyřhry nebyl optimální a až postupem času snesla hra přísnější měřítko. Jelikož si Jana nemohla zahrát čtyřhru dívek, pokusila se uhrát co nejlepší výsledek v dvouhře a přejít alespoň 1. kolo. To se Janě díky solidnímu výkonu podařilo a v dalším kole proti nasazené D.Šikalové (Benátky n.J.) byl navíc jeden uhraný set i příjemným překvapením. Kromě pohybu v mixu je třeba zlepšit důraz a hru na síti, celkově potom zapracovat na kondici a výbušnosti..

Vesečtí hráči na turnaji opět nezklamali, ale pro posun do republikové špičky v této kategorii nám stále schází hodně práce.

Kompletní výsledky

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook